Google+

Yönetim Kurulu

Mustafa Tecdelioğlu Yönetim Kurulu Başkanı
1961 yılında Malatya’da dünyaya gelen Mustafa Tecdelioğlu, ilk ve ortaöğrenimini Malatya ve Kayseri’de tamamlamış, liseyi Kadıköy Anadolu lisesinde tamamlamıştır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1985 yılında mezun olmuştur. Mustafa Tecdelioğlu 1985 yılından bu yana aile şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. 2003 yılından beri BESİAD (Bağlantı Elemanları Sanayici ve İş Adamları Derneği) başkanlığını, 2008 yılından beri İstanbul Sanayi Odası (İSO) meclis üyesi, İSOV Vakfı mütevelli heyeti ayrıca Çelik İhracaatçılar birliği yönetim kurulu üyeliğini sürdürmektedir. Şu anda Çetin Cıvata San. Tic. A.Ş.’nin Yönetim kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Mustafa Tecdelioğlu 2 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.
Abdullah Tecdelioğlu Yönetim Kurulu Üyesi
1963 yılında Malatya’da dünyaya gelen Abdullah Tecdelioğlu ilköğrenimini 1974 yılında Malatya Fırat İlköğretim Okulu’nda, Orta okul ve Liseyi Kadıköy Anadolu Lisesinde 1981 yılında tamamlamıştır. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1986 yılında mezun olmuştur. BUMED Boğaziçi mezunlar Derneği, TUBİSAD Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği, TBV Türkiye Bilişim Vakfı Üyesidir. PPL sınıfı Hususi Pilotluk Lisansına ve Amatör Kaptanlık belgesine sahiptir. 1984 yılından bu yana Boğaziçi Bilgisayar A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Abdullah Tecdelioğlu 3 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.
Çetin Tecdelioğlu Yönetim Kurulu Üyesi
1971 yılında Malatya’da dünyaya gelen Çetin Tecdelioğlu, ilk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayıp, 1987 yılında Kabataş Lisesi’nden mezun olmuştur. Çetin Tecdelioğlu 1987 yılından bu yana aile şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. İDDMİB Yön. Kur. Başk. Vekili, İnşaat Malzemeleri Sanayicileri Derneği (İMSAD) denetim kurulu üyesi, TC Ekonomi Bakanlığı Brezilya ve diğer Mercosur Ülkeleri Koordinatörü ve TİM Meclis Üyesidir. Şu anda Çetin Cıvata Pazarlama A.Ş.’ nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Çetin Tecdelioğlu, 3 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.